Magyar sportolók a Diving for Peace eseményen

2025. szeptember 20-án rendezték meg a Diving for Peace című páneurópai kezdeményezést

2025. szeptember 20-án rendezték meg a Diving for Peace című páneurópai kezdeményezést, amelyen Magyarországot Szabó László, a Magyar Paralimpiai Bizottság elnöke, és Gurisatti Gyula Európa-bajnok búvárúszó, négyszeres paralimpikon sportlövő, háromszoros világbajnok mozgáskorlátozott sporthorgász képviselte. Az eseményen részt vett dr. Lakos Krisztina nagykövet is.